3te3 Tarih Bilgi Yarışması APK For PC

67

Download 3te3 Tarih Bilgi Yarışması Apk For PC Full

3te3 Tarih Bilgi Yarışması

Free Download 3te3 Tarih Bilgi Yarışması Apk For PC,Windows 7,8,10,XP.Free 3te3 Tarih Bilgi Yarışması Apk Download for PC Full Version.Download 3te3 Tarih Bilgi Yarışması Apps for PC,Laptop,Windows Latest Version.There have lost of free apps for pc.If you like these apps for pc just try LiveMe APK For PC too.If you’ve fed up with playing IPTV Player Latino APK For PC on your small Android screen, let us show you how to run android apps on pc windows.You can run Android APPS/APK Games on PC or laptop using an Android emulator app.

We works as apk downloader for pc to help you install 3te3 Tarih Bilgi Yarışması Apps Games available on Google Play Store too.Download Free 3te3 Tarih Bilgi Yarışması.Free and safe download.Download the latest version of the top software, games, programs and apps in 2019.Just Download Joingy APK For PC on desktop of your PC.If you like 3te3 Tarih Bilgi Yarışması APK Just Download APP for pc.You Can Download 3te3 Tarih Bilgi Yarışması APK for PC Here.

The description of 3te3 Tarih Bilgi Yarışması

Tarih bilginizi ölçerken öğrenecek ve eğleneceksiniz. KPSS vb. sınavlara yardımcı bu uygulama ile kendinizi test edebilirsiniz. Sürekli güncellenen sorular ile bilginize bilgi katacaksınız.

KURALLAR:
Programın isminden de anlaşılacağı gibi yarışmacı herhangi bir seviyede üst üste üç soruyu doğru cevaplarsa, son doğru cevapladığı sorunun miktarını kazanmış olur. Yarışmacı elde ettiği her yeni 3’te 3’te kazancını, doğru cevapladığı en son sorunun rakamına yükseltir.

KORUMA HAKKI (3 Adet):
Yarışmacı emin olmadığı soruda cevap vermeden önce koruma hakkını seçer. Koruma hakları, yanlış cevap verdiğinde yarışmacıyı elenmekten korur ve yarışmacı bir sonraki soruyla yarışmaya devam eder. Herhangi bir seviyede koruma hakkıyla bir sonraki soruya geçen yarışmacı, yanlış cevap vermeden yeni bir 3’te 3 yapmaya çalışır. Yarışmacı koruma hakları bittiğinde verdiği ilk yanlış cevap ile elenir, o ana kadar 3’te 3 yaparak elde ettiği en yüksek para miktarı ise yarışmacının olur.

Bu seçenekler;
DÖNEM DEĞİŞTİR (1 Adet): Yarışmacı cevaplamak istemediği herhangi bir soruda kullanabilir. Bu durumda Sistem, yarışmacıya farklı bir soru gönderir.
İPUCU (1 Adet): 3.0 Sürümü ile aktif olan bu joker kasanızda yarışmalardan kazarak biriktirmiş olduğunuz 1 Milyon TL karşılığında sizin yerinize doğru cevabı işaretler. Ayrıca bakiyenizin yetersiz olması durumunda video reklam izleyerek kullanabilirsiniz.
İKİ SEÇENEĞİ ELE (1 Adet): Sistem yarışmacı adına iki yanlış seçeneği eler.

How To Play 3te3 Tarih Bilgi Yarışması Apk On PC,Laptop,Windows 7,8,10,XP

1.Download and Install Android Emulator on PC,Windows 7,8,10,XP,Tablet.Click “Download Emulator” to download.

2.Run Android Emulator on PC, Laptop or Tablet.

3.Open Android Emulator for PC,Laptop,Tablet import the 3te3 Tarih Bilgi Yarışması Apk file from your PC Into Android Emulator to install it.

4.Install 3te3 Tarih Bilgi Yarışması APPS for PC Windows.Now you can play 3te3 Tarih Bilgi Yarışması Apps Games on PC.

DOWNLOAD APK    DOWNLOAD EMULATOR